Het roemruchte schip is weer aangemeerd in het noordelijke deel van Amsterdam. Onder de naam MS Stubnitz presenteert deze rauwe locatie verschillende concepten, waaronder het nieuwe Bootje Varen. 10 oktober 2008 is het alle hens aan dek op de Stubnitz.
Soulrock, Stekker en Vuig* hijsen deze avond gezamenlijk de zeilen om een onvergetelijke vaart te creëren. Schots, scheef en doorleefd zal de romp op de golfen kletsen. Serieuze mensen mogen deze avond aan wal blijven staan. Dat moge duidelijk zijn.
Het idee achter Bootje Varen is heel simpel. Zo simpel als de naam. Gezelligheid gezelligheid gezelligheid. Na al die ruwe zeeslagen is het tijd om eens flink de broek op half 10 te hangen. En het liefst lekker rauw en met een flinke korrel zout. Of zeg maar gerust een flinke zak zout.


Daar moet je dus gewoon bij zijn! Check ook de website van Partyflock

